تبلیغات
یزدان سالاری - نظر هاشمی درباره تحقق جهاد اقتصادی
تاریخ : پنجشنبه 18 فروردین 1390 | 08:45 ق.ظ | نویسنده : شهلا بهمن آبادی

رییس مجمع تشخیص مصلحت نظام در دیدار مدیران دبیرخانه با اشاره به نامگذاری سال جدید به عنوان سال «جهاد اقتصادی» تأكید كرد: حركت در مسیر برنامه‌ها و قوانین به ویژه سند چشم‌انداز و سیاست‌های كلی، مهمترین راه تحقق جهاد اقتصادی است.

دبیر، معاونین، مدیران و رؤسای كمیسیون‌های دبیرخانه مجمع تشخیص مصلحت نظام و همچنین كاركنان دفتر رییس، به طور جداگانه برای تبریك سال جدید با آیت‌الله هاشمی رفسنجانی دیدار كردند.

به گزارش ایسنا، رییس مجمع تشخیص مصلحت نظام در دیدار مدیران دبیرخانه با اشاره به نامگذاری سال جدید به عنوان سال «جهاد اقتصادی» تأكید كرد: حركت در مسیر برنامه‌ها و قوانین به ویژه سند چشم‌انداز و سیاست‌های كلی، مهمترین راه تحقق جهاد اقتصادی است.

وی اهمیت بیشتر در حوزه نظارت بر اجرای سیاست‌های كلی را با توجه به تأكیدات مقام معظم رهبری در سال جدید مهم ارزیابی كرد و گفت: در حوزه نظارت، امسال توجه بیشتری خواهیم كرد.

وی همچنین با اشاره به تحولات منطقه اظهار امیدواری كرد این تحولات بتواند منافع مردم این كشورها را در درازمدت تأمین كند و افزود: كشورهای غربی نمی‌خواهند مردم این مناطق براساس الگوهای اسلامی حركت كنند و با پروژه‌هایی همچون ایران‌هراسی به دنبال ایجاد انحراف در این خیزش‌ها هستند.

رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام افزود: حركت مردم ایران در نفی دیكتاتوری و استبداد 50 سال از منطقه جلوتر است و آنها می‌توانند با الگوپذیری از نحوه پیروزی انقلاب ایران و همچنین مراحله تثبیت ساختارهای آن البته متناسب با زمان، بر دشواری‌های موجود فائق آیند.

در این دیدار محسن رضایی، دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام نیز گزارشی از روند انجام امور در دبیرخانه مجمع ارائه كرد.

لازم به ذكر است در این ایام جمعی از نمایندگان دوره كنونی و ادوار مختلف مجلس شورای اسلامی، طلاب و فضلا، اساتید دانشگاه‌ها، مقامات كشوری و لشگری، مدیران عامل بانك‌ها، مؤسسات دولتی و خصوصی و گروهی از مدیران رسانه‌های جمعی با رییس مجمع تشخیص مصلحت دیدار كردند.  • دانلود فیلم
  • خرید vpn