تبلیغات
یزدان سالاری - بیداری اسلامی یا تعویض مهره های وابسته
تاریخ : دوشنبه 28 شهریور 1390 | 07:00 ق.ظ | نویسنده : شهلا بهمن آبادی

پیش از به پا خواستن مردم چند کشور در منطقه ی خاورمیانه و یا به تعبیری آغاز موج بیداری اسلامی ،می شد نگاهی به نقشه انداخت و یاران وفادار آمریکا و حامیان سرسخت  اسراییل را شمرد ،کسانی که بی توجه به خواست مردم خود و تنها با اتکاء به وعده های پوچ غرب اولین اصل حکومت خود را رابطه و پیروی بی چون و چرا از آمریکا و اسراییل قرار دادند.

کسانی که نمی دانستند حقوق بشر ،انسانیت ،دموکراسی و ... چیست و چگونه محقق می شود.همین ها بودند که وقتی مردم شان فریاد بر آوردند" دیکتاتور نمی خواهیم " آنها را به گلوله بستند و در این بین اصل و اساس برای دیکتاتور ها تنها حفظ قدرت بود.

و قدرت چه ها که نمی کند...

امروز و پس از گذشت چندین ماه از بیداری اسلامی در منطقه باید آگاه تر و هوشیار تر بود ،چرا که شروع این انقلاب های عظیم کار دشواری بود اما ادامه ی مسیر و در نهایت حفظ دستاوردهای این انقلاب است که دشوار و بس مهم است.

قدرتهایی چون آمریکا ،اسراییل ،انگلیس و ... حاضر به از دست دادن نفوذ و منافع خود در کشور هایی نظیر بحرین،  یمن ،لیبی و بالاخص مصر نیستند. باید بپذیریم که برای سلطه گران تفاوت نمی کند بود و نبود قذافی ،مبارک و...

آنچه مهم است حفظ منافع و نفوذ سلطه گران است ، آنچه حیاتی است حفظ امنیت اسراییل است .

بیداری مردم منطقه تا به امروز سیر صعودی قابل ملاحظه ای را طی کرده ،امید است من بعد نیز مسیر تحولات را انقلابیون تعیین کنند و مستکبرین راهی برای پیشبرد مقاصد شیطانی خود نیابند،باشد که با تدبیر و استقامت انقلابیون در کشور های به پا خواسته حکومت اسلامی برقرار شود و آزادی حقیقی محقق گردد، در چنین حالتی است که اسراییل محاصره شده و نابودی اش نزدیک خواهد بود.

   • دانلود فیلم
  • خرید vpn