تبلیغات
یزدان سالاری - متکی ناکارامد بود؟!!!
تاریخ : چهارشنبه 8 دی 1389 | 09:59 ق.ظ | نویسنده : شهلا بهمن آبادی

مشاور رئیس جمهور گفت: تنها از یک منظر بتوان تصمیم رئیس جمهور درباره عزل وزیر امور خارجه را مورد سوال قرار داد و آن اینکه چرا در اتخاذ این تصمیم تعلل کرده است.

 

 

به گزارش خبرآنلاین، علی اکبر جوانفکر در آخرین یادداشت وبلاگش به موضع عزل متکی پرداخته و نوشته است: آنچه در پی می آید با نگاه به بیانیه صادره از سوی جناب آقای متکی است که نحوه برکناری خود را از سمت وزیر امور خارجه، «غیر اسلامی، خلاف عرف سیاسی و دیپلماتیک و توهین آمیز» توصیف کرده است.

در ادامه مهم ترین اظهارات جوانفکر در این یادداشت را در ادامه بخوانید:

* برکناری وزیر محترم امور خارجه از سمتی که وی حاضر به رها کردن آن و بازگذاشتن دست رئیس جمهور برای اتخاذ یک تصمیم مناسب نبوده است ، قطعا اقدامی غیر اسلامی محسوب نمی شود.

* همه کسانی که در باره این تصمیم سخن گفته اند از جمله خود آقای احمدی نژاد ، شان و منزلت او را محترم شمرده و برخصوصیات خوب وی و دوستی و همکاری او با دولت تاکید کرده اند .

*آیا ادامه حضور ایشان در مصدر وزارت امور خارجه به رغم عدم تمایل جناب آقای احمدی نژاد توهین به رئیس جمهور محسوب نمی شده است؟

*آقای متکی نباید از رئیس جمهور توقع کند که چرا او را از زمان دقیق برکناری اش مطلع نکرده است.

*  وقتی یک نفر را به دلیل ناکارامدی یا برخوردار نبودن از ظرفیت های لازم مدیریتی از سمتش برکنار می کنند، دلیلی ندارد که انتظار داشته باشد به او اطلاع دهند چه کسی قرار است جانشین وی شود

* برادرانه توصیه کنم که مراقب فرصت دادن به بدخواهان و فرصت طلبان باشند.

*اکنون که از سر تقدیر یا تقصیر، عرصه کار و تلاش را از شما ستانده و به دیگری سپرده اند، سجده شکر به درگاه خدا آورید و هوشیار و آگاه باشید که آنچه از همت و تلاش در راه اعتلا و عزت ملت ایران در کیسه آخرت اندوخته اید به ثمن بخس از چنگ شما به در نکنند.

خبر آنلاین (www.khabaronline.ir)  • دانلود فیلم
  • خرید vpn